Spotkanie z Janą Bauer i premiera książki “Strasznowiłka i dzika zima”

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na spotkanie z Janą Bauer, autorką książek o przygodach strasznowiłki i mieszkańców Groźnego Gąszczu. Słoweńska autorka przyjeżdża do Polski z okazji premiery swojej najnowszej książki pt. “Strasznowiłka i dzika zima”, która jest kontynuacją wydanej w 2015 r. “Strasznowiłki w Groźnym Gąszczu”.
Uwaga! To będzie niezapomniane spotkanie z niezwykle wartką akcją. Kto czytał o strasznowiłce, ten wie, a kto nie czytał, ten się przekona 😉 Spotkanie poprowadzi Dorota Koman.
Dla uczestników przewidziane niespodzianki 🙂

Zapraszamy w piątek, 24.05.2019 r. o godz. 13:20 do sali Paryż B (poziom +2) na Stadionie Narodowym (spotkanie podczas Warszawskich Targów Książki).

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny.
Zapisy: handlowy.ezop@wp.pl

 

JANA BAUER
Pisarka książek dla dzieci i młodzieży. Dorastała w Kociewiu, ale każde lato spędzała u babci, nad rzeką Kolpą. Jej ojciec był namiętnym gawędziarzem i znakomicie opowiadał legendy o czarownicach, duchach i przemytnikach, co miało ogromny wpływ na rozwój jej wyimaginowanego świata. W swoich książkach przedstawia nie zawsze grzecznych, ale wesołych bohaterów, i opisuje ich ekscytujące przygody. Jej oryginalne, pełne magii opowiadania dla dzieci podobają się wielu pokoleniom czytelników w różnym wieku.

 

Projekt “Literackie zbliżenia” jest realizowany w ramach programu Kreatywna Europa Kultura.