Nasza Mała Biblioteka 3!

1, 2, 3! Przygodę czas zacząć! Z ogromną przyjemnością i radością informujemy, że startuje kolejna edycja projektu Nasza Mała Biblioteka! Hurrrrrraaaa!

Na sezon 2021-2022 przygotowałyśmy nowy zestaw książek obejmujący publikacje: z Estonii – Sekretna kocia piekarnia Heleny Läks z ilustracjami Reginy Lukk-Toompere, z Litwy – Długaśna sąsiadka Kęstutisa Kasparavičiusa, ze Słowenii – Strasznowiłka i dzika zima Jany Bauer z ilustracjami Caroline Thaw oraz z Polski – Zielony wędrowiec Liliany Bardijewskiej z ilustracjami Emilii Dziubak oraz List do Ronaldo i Afera nie z tej ziemi Anny Onichimowskiej z ilustracjami Oli Woldańskiej-Płocińskiej.

Przed Wami ciekawe, mądre, pięknie zilustrowane książki oraz Łamigłówki Literackie pełne zadań, rebusów, zabaw i konkursów!
Czytelnicy w wieku 6-9 lat i ich Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele, a także Bibliotekarze, Animatorzy zajęć dla dzieci – to projekt dla Was! Zapraszamy do wspólnego czytania, rozwiązywania łamigłówek i rozmowy o książkach.

Teraz jeszcze łatwiej i prościej przystąpicie do projektu! Nie musicie już przesyłać pocztą lub e-mailem zgłoszeń. Wystarczy, że zamówicie pakiet NMB w naszym sklepie.

DOŁĄCZ DO NASZEJ MAŁEJ BIBLIOTEKI 2021/2022
KLIKNIJ I ZAMÓW PAKIET KSIĄŻEK