Z kalendarza premier wydawniczych…

Przed Wami trzy książki, które cieszą nas bardzo i napełniają dumą. Ciekawe, mądre, ważne tematy, bardzo aktualne, potraktowane piórem wspaniałych autorów, w interpretacji graficznej świetnych ilustratorów, ze znakiem jakości naszej oficyny. Wydawniczo to dla nas super początek 2021 roku. Mamy nadzieję, że nasze premiery ucieszą Was, mili Czytelnicy, jeszcze bardziej niż nas!

Ostatnie drzewo na Ziemi Małgorzaty Kur z ilustracjami Magdaleny Starzyńskiej. Już w sprzedaży.
Świat bez drzew. Wyobrażacie sobie? Wycinka drzew w dobie zmian klimatu… a lasy to dobro światowe! Są potrzebne i nam, i planecie, i wielu gatunkom zwierząt i roślin. Dla Czytelników od lat 9, którzy uwielbiają dziką przyrodę, interesują się ekologią i lubią zapach lasu.

O rowerach Bartosza Ratajczyka. Premiera 23 kwietnia.
Już na samą myśl o tej książce, mamy ochotę na chwilę zamknąć redakcję, wsiąść na rower i ruszyć przed siebie! Ta książka to rewelacja dla każdego cyklisty! Przebogata ilustracja zawierająca masę rowerowych szczegółów, elementów, wskazówek, ciekawostek. Dla Czytelników od lat 7, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, lubią rowerowe wycieczki, majsterkują przy rowerze, albo jeszcze nie wiedzą jakim świetnym pojazdem jest rower… Zapraszamy do lektury i widzimy się na szlaku!

Wanda szuka miłości Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak. Premiera 21 kwietnia.
“Love is in the air, love is in the aaaair, uuu” zaśpiewał Tom Jones. Kwiecień, wiosna, więcej słońca, przyroda kwitnie i miłość kwitnie! Zakochajmy się razem z dżdżownicą Wandą! Dla Czytelników od lat 3 do 103!