propozycjewydawnicze@ezop.com.pl

Drogie Autorki i Ilustratorki, Drodzy Autorzy i Ilustratorzy – zapraszamy do współpracy!

 

e-mail: propozycjewydawnicze@ezop.com.pl

 

Pod tym adresem czekamy na Wasze teksty i portfolio z pracami graficznymi. Prosimy Was jednak o sprawdzenie naszego profilu wydawniczego przed wysyłką materiałów, bo – jak to w życiu bywa – możemy do siebie zwyczajnie nie pasować. I tak na przykład – nie wydajemy poezji i dramatów.

Zasady przesyłania propozycji dla Autorek i Autorów:

  1. przyjmujemy propozycje wydawnicze wyłącznie w wersji elektronicznej;
  2. w temacie e-maila prosimy podać według kolejności: E (w przypadku tekstów dla dzieci i młodzieży) lub W (w przypadku prozy dla dorosłych), imię i nazwisko, tytuł publikacji;
  3. w treści i/lub załącznikach e-maila prosimy zawrzeć tekst utworu, streszczenie i krótki biogram.

 

Zasady przesyłania propozycji dla Ilustratorek i Ilustratorów:

  1. przyjmujemy portfolio wyłącznie w wersji elektronicznej – z uwagi na ograniczoną pojemność skrzynki – najchętniej jako link / odnośnik do Państwa galerii prac / strony / profilu w SM / portfolio w formie pdf, / itp.
  2. w temacie e-maila prosimy podać według kolejności: Ilustracje, imię i nazwisko, tytuł książki (jeśli to skończony projekt autorski)
  3. w treści e-maila prosimy o krótki biogram i odnośniki do wspomnianych w p. 1 stron
  4. jeśli masz gotowy swój autorski projekt książki załącz go w formie lekkiego pdfa lub podaj nam link do podglądu Twojej pracy.

 

Drodzy, zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Twórczyniami i Twórcami – jeśli będziemy chciały podjąć z Wami współpracę skontaktujemy się w ciągu trzech miesięcy od dnia nadesłania przez Was propozycji wydawniczej. Niezamówionych materiałów nie archiwizujemy. Z góry dziękujemy za Waszą cierpliwość!