Spotkanie online | Maciej Wojtyszko i Weronika Wawrzkowicz

Wampir wegetarianin, Wychuchol, maestro Odiridi – m.in. tych bohaterów spotkacie w książce „Bromba i polityka”. Czytając, dowiadujemy się, na czym polega zarządzanie strachem, polaryzacja poglądów i utopia. – „(…) skoro możemy kogoś upewniać, to można i „odpewniać” – mówi Zwierzątko w jednym z rozdziałów. Wątpliwości to niezbędny składnik krytycznego myślenia. Przydają się w świecie polityki, który opiera się na zarządzaniu emocjami. Jak zdać egzamin z przyzwoitości? – to jedno z pytań do ojca Bromby. Wiem jedno, jego poczucie humoru i wdzięk sprawiają, że świat, choć przez chwilę, staje się lepszy.

Weronika Wawrzkowicz

 

Zapowiadamy rozmowę, jakiej jeszcze nie było! W najbliższy piątek Weronika Wawrzkowicz porozmawia z Maciejem Wojtyszką o Brombie, polityce, polaryzacji poglądów i o tym że warto mieć wątpliwości. I pewnie jeszcze o kilku innych kwestiach, z którymi zmierzyli się Bromba i jej Przyjaciele.

Przed nami arcyciekawe spotkanie online – 30 czerwca o godz. 20:30 na profilu Weronika Wawrzkowicz/ Rozmawiam, bo lubię.

 

Zapraszamy!